Regulamin

Regulamin i Zasady Rezerwacji

Regulamin i Zasady Rezerwacji w obiekcie „Pensjonacik Jeziorak – Pokoje Gościnne”

 1. Rezerwacja pobytu możliwa jest za dokonaniem przedpłaty w formie Zadatku. Zadatek jest formą bezzwrotną.
 2. Doba pobytu roczpoczyna się o godzinie 16:00 w dniu przyjazdu i kończy o g. 11:00 w dniu wyjazdu.
 3. Podczas meldunku Gość zobowiązany jest do okazania dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz uiszczenia opłaty za cały pobyt w formie gotówkowej lub przelewem na konto.
 4. Właściciele oraz obsługa obiektu nie ponosi odpowiedzialności za dzieci i nieletnich przebywających na terenie Pensjonaciku Jeziorak .
 5. Gość nie może użyczać, podnajmować pokoju/pokoi osobom trzecim.Pokoje wynajmowane są konkretnym osobom.
 6. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 23:00 – 7:00
 7. Ze względów bezpieczeństwa w pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz e-papierosów. palenie ww możliwe jest w wyznaczonych miejscach na terenie obiektu.
 8. Na terenie obiektu obowiązuje segregacja śmieci w wyznaczonych do tego , opisanych pojemnikach.
 9. Gość w dniu wyjazdu pozostawia Pokój w stanie ogólnego porządku, za pozostawienie brudnych naczyń w pokoju lub ogólnodostępnej kuchni naliczona będzie dodatkowa opłata w wysokości 50pln.
 10. Obiekt nie świadczy usług serwisu pokojowego, oraz sprzatania, pościel wymieniana jest przy pobycie dłuższym niż 7 dni.
 11. Recepcja wydaje jeden klucz do pokoju, za zgubienie , zniszczenie klucza naliczana jest opłata w wysokości 50 pln.
 12. Ręczniki łazienkowe służą tylko do użytku wewnętrznego, obowiązuje zakaz wynoszenia ręczników, kocy, narzut poza pokój. Za zniszczenie , trwałe zabrudzenie ręcznika, pościeli naliczona będzie dodatkowa opata w wysokości 50 pln ( ręcznik ) raz 100 pln ( pościel)
 13. Przedmioty pozostawione przez Gości mogą zostać odesłane na życzenie, pod wskazany adres na koszt Gościa.
 14. Regulamin obiektu podaje się do wiadomości Goscia poprzez stronę www, oraz indywidualne informowanie Gościa w rozmowie telefonicznej przy dokonywaniu rezerwacji a także poprzez formularz w formie pisemnej podpisywany przy zameldowaniu.
 15. Akceptujemy płatności przelewem lub Gotówką na miejscu. Nie akceptujemy płatnosći kartą.
 16. Pobyt zwierząt możliwy jest tylko po uzgodnieniu z właścicielami przy dokonywaniu rezerwacji. Jednorazowa opłata za pobyt psa  wynosi 30 pln. Za szkody wyrządzone przez zwierzę odpowiedzialny jest właściciel i ponosi wszelkie tego konsekwencje.